SAĞLIKLI BESLENMEK İÇİN

           SAĞLIKLI BESLENMEK İÇİN

Megamax, Bugüne kadar üretilen besin desteği ürünlerinden en büyük farkı içeriğinde toplam 12 doğal bitki ve özü kullanılmaktadır. Üstelik bu bitki ve özleri birçok botanik uzmanları tarafından besin desteği konusunda en etkili olanlarını seçmişlerdir. Doğanın Bilinen en güçlü bitkileri bir araya getirilmiştir. Megamax Besin Desteği düzenli ve sağlıklı bir şekilde beslenmenizi sağlar.
nasil-kilo-alinir
Megamax bu 12 besinden hepsini içinde bulundurduğu için birçok karbonhidrat ve protein alınmasında fayda sağlıyor. İçindeki bitkilerden dolayı Vücut için gerekli olan tüm besinleri içinde bulunduruyor.

BİLGİ & SİPARİŞ HATTI 

0212 909 49 89

Diyetle günlük alınan toplam enerjinin harcanan enerjinin daha az olması veya alınan besinlerin vücut tarafından kullanılmaması durumunda zayıf olma halinin ortaya çıktığı bilinmektedir.  Kişilerin gerekli kontrolleri doktor tarafından yapılması gerekmektedir. Ara öğünlerde kalori değeri ve protein değeri yüksek gıdalar tercih edilmelidir. Özellikle fındık, badem, ceviz gibi kuruyemişler, tost, süt, kek, taze ve kuru meyveler, ayran gibi gıdalar alınmalıdır. Yemekle beraber alınan içecek hızlı doyuma sebep olur. Su tüketimi bile yemekten 45 dakika sonraya bırakılmalıdır.

Megamax’ın kullanım şekli ise; Megamax sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden sonra 1 bardak süt, taze sıkma meyve suyu yada suya 1 tatlı kaşığı karıştırılarak içilmesi tavsiye edilmektedir. Megamax karışımını yaptıktan sonra ne kadar çabuk içersek etkisini o kadar fazla gösterdiği bilinmektedir. Megamaxı düzenli bir şekilde kullanmak gerekir ve yemeklerden hemen sonra içilmesi gerekmektedir.  İçindeki bitkileri güzelce inceleyin ve eğer içindeki bitkilerden birine alerjiniz varsa megamaxı kullanmayınız. Megamaxı çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklamak, direk güneş ışığına maruz kalmayacak yerlerde ve oda sıcaklığında muhafaza edilmesi gereklidir. Megamax’ın güvenilirliği birçok insanın bu ürünü kullanıp önermesidir. Bir kutu megamax’ın içinde 240 gram toz vardır ve her gün 10 gram içildiği için bir kutu megamax 24 gün sürede tüketilmektedir.

Megamax almak artık çok kolaydır. Megamax 1 kutu 49 tl ve kapıda ödeme hizmet bedeli, 2 kutu 99 tl ve kargo ücretsiz, 3 kutu 139 tl ve kargo ücretsiz, 4 kutu 179 tl ve kargo ücretiz,5 kutu 199 tl kargo ücretsiz ve artı olarak yanında polen hediyesi de bulunmaktadır. Memnun kalmazsanız para iadesi yapılmaktadır. Sipariş vermek için doldurduğunuz sipariş formunda bulunan kişisel bilgileriniz telefon numaranız kredi kartı bilgileriniz gibi bilgiler sitemiz tarafından güvenli bir şekilde saklanmaktadır, bu konuda bize ve sitemize rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Sipariş vermek için sadece kredi kartınız olmasına gerek yoktur. Kapıya geldiği zaman kapıda nakit ödeme avantajıyla, havale yaparak ödeme seçeneğiyle veya kredi kartı bilgilerinizi form da vermek istemeyenler için kapıda kredi kartıyla ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Yapmanız gereken www.megamaxturkiye.com adresini tıklayarak sizi yönlendiren seçeneklerden istediğiniz miktarda %100 güvenilirliğimiz ile siparişiniz içiniz rahat bir şekilde verebilirsiniz. Üstelik megamax ile ilgili herhangi bir şey danışmak veya memnun kalmadığınız zaman şikâyetlerinizi iletebildiğiniz telefon numaramız ise 0212 909 49 89 dur. Sizde sağlıklı ve orantılı bir şekilde düzenli beslenmek istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek siparişinizi verebilirsiniz. Mutlu ve sağlıklı günler için megamaxturkiye.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.