İade Sözleşmesi

– Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içerisinde bize başvuruda bulunarak belirttiğimiz koşullar ile iade edebilirsiniz. İade olarak gönderdiğiniz ürünler için gidiş kargo parası ödersiniz.

– İade edeceğiniz ürüne ile hediye olarak edindiğiniz kampanyalı ürünler de iade kapsamına girmektedir

İade kapsamındaki koşullar;

İadeler mutlaka ürünlerin orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Hediye verilen kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte iade edilmelidir.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Her türlü Kozmetik Ürünler ve Kişisel Bakım Ürünleri, ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.

Süt ile içilmesi durumunda uyku hali, kabızlık, ishal, şişkinlik yaşanabilir. İçeceği su ile değiştirebilirsiniz. Genel olarak süt kullanımda paket süt yada paket meyve suyu tercih etmemeniz önerilmektedir. Paket süt ve meyve sularında bulunan uzun süre saklanma koşulları için koruyucu katkı maddeleri ürünün besin değerini düşürmektedir. Günlük taze süt ya da taze sıkılmış meyve sularında katkı maddesi yoktur, içimi daha etki gösterir. Sadece su ile de etki gösterir. Megamax içeriği bitkisel bir üründür. Ülser, reflü, gastrit rahatsızlığı olan kişilerde süt ile içilmemesini öneriyoruz. Bunun yerine sadece su ile içebilirsiniz.
Megamax Sitemizde orjinal MegaMax Türkiye satılmaktadır. Sağlığınız için telefonu olmayan yerlerden alışveriş yapmayınız. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 Sizlere Hizmet Vermektedir.
MegaMax Hakkında
Sipariş İşlemleri